Relaxační a ozdravné masáže

Medová masáž se zábalem

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Medová masáž vychází z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med vždy podstatnou roli.

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás

Cena a časová náročnost : 1 nános cca 30 min- 400.-

Masáž pro těhotné

Po těhotenské masáži se budete cítit výborně fyzicky i psychicky. A právě to má vliv i na prenatální vývoj Vašeho očekávaného potomka.

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět.
Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím.Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění, v těhotenství je tato masáž skutečným balzámem.
Do třetího měsíce těhotenství je masáž zakázána, protože dochází k prokrvení až překrvení organismu, a to by v nejhorším případě mohlo vést ke krvácení a ohrožení těhotenství!  Od 4. měsíce si naopak, při dodržení určitých zásad a hlavně s profesionálním masérem rozhodně, můžete zajít zarelaxovat, uvolnit přetěžovaná záda, uvolnit zatížené nohy, odstranit otoky, zjemnit a zpružnit pokožku a zkrátka se příjemně uvolnit.

Přínos masáže pro těhotnou ženu byl uznáván v tradičních společnostech po celém světě. Uklidňující a podporující masáž může přinést vítanou úlevu od mnoha běžných potíží v těhotenství, jako jsou bolesti v dolní partii zad a šíje

Masáž pro těhotné (  30 minut ) 300,- Kč

Manuální lymfodrenáž

Účinky a výhody

Jemná technika manuální lymfodrenáže napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém tak, aby zátěž dovedl zvládnout. Odpad z tkání je odváděn do cév lymfatické soustavy, a dále pak putuje do mízních uzlin, kde jsou produkty metabolizmu zneškodňovány. Manuální lymfodrenáž je vhodná na posílení organismu a díky pozitivním detoxikačním účinkům na náš organismus dochází také ke zlepšení napětí pokožky, vyhlazení vrásek a zlepšení stavu celulitidy.

Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.

Pokud je lymfatický systém oslaben, projevuje se to únavou, snížením obranyschopnosti a imunity, zduřením uzlin a velkým oslabením fyzického i psychického stavu. V důsledku špatně fungujícího lymfatického systému se objevuje také celulitida, otoky, zadržování vody v těle, křečové žíly, metličky na kůži apod.

Lymfatický systém je přetížen při stresu, nedostatku pohybu, špatném (mělkém) dýchání, nesprávném pitném i stravovacím režimu, při kouření, nošení těsného prádla, jednostranné zátěži (např. dlouhé stání) apod. Lymfatický systém může být také ale narušen po operaci, úrazu či prodělaném infekčním onemocnění.

Manuální lymfodrenáž je dnes vzhledem ke stále se rozšiřujícím příznakům oslabení lymfatického systému velmi vyhledávanou a žádanou terapií u žen i mužů všech věkových kategorií.

Cena & časová náročnost: 1h/800.-

Indická antistresová masáž hlavy

Popis masáže: Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Časová náročnost: cca 30 minut
Cena: 300,- Kč

Masáž lávovými kameny

Popis masáže: Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Časová náročnost: od 30 min (záda a šíje)  / cca min. 60 min (celé tělo)
Cena: 350,- Kč / 750,- Kč

Relaxační masáž v hladině Alfa

Popis masáže: Hladina alfa je stav plné bdělosti, ve které se mozek nachází těsně před usnutím. V hladině alfa dochází k nejhlubší relaxaci těla i duše a k načerpání velkého množství energie. V tomto stavu zároveň také dokážeme nalézt vhodné řešení našich problémů.

Časová náročnost: cca 45 min (celé tělo)
Cena: 450,- Kč

Kokosová masáž

Popis masáže:  Kvalitní olej zpomaluje stárnutí pokožky, chrání jí před dehydratací, obsahuje antioxidační složky. Je vhodný pro všechny tipy pleti. Opojná vůně vyvolá pocit štěstí a dobré nálady.

Časová náročnost:  cca 30 min (záda, šíje) / cca 60 min (celé tělo)
Cena: 300,- Kč / 600,- Kč

Intuitivní masáž

Popis masáže: Dopřejte si intuitivní masáž, s využitím energie reiki a lávových kamenů. Přispívá k prohřátí svalů a celkovému posílení těla.

Časová náročnost: 30 min (záda šíje) / cca 50 min (celé tělo)
Cena: 350,- Kč / 590,- Kč

Chmelová masáž

Popis masáže: Chmelový olej a nahřáté měšce s chmelem rozehrávají úžasný koncert vjemů, který povznese následnou masáž na nezapomenutelný smyslový zážitek. Uvolněné léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu v kombinaci s oleji regenerují a léčí vaše tělo.

Časová náročnost: cca 30 min (záda, šíje) / cca 50- min (celé tělo)
Cena: 300,- Kč / 590,- Kč

Euforie – masáž konopným olejem

Popis masáže: Regeneruje a uvolňuje celé tělo. Konopní olej se využívá jako účinná pomoc pro exematickou pleť, lupénku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Pleť hydratuje a regeneruje.

Časová náročnost: cca 30min (záda, šíje) / cca 50 min (celé tělo)
Cena: 350,- Kč / 590,- Kč

Levandulové pohlazení

Popis masáže: Je vhodná nejen pro milovníky levandule, ale působí regeneračně a velmi pozitivně i při psychických a citových problémech, stresu, depresích a nespavosti. Je velmi účinná při kožních problémech, stimuluje obnovu buněk. Přináší úlevu a uvolňuje svalové napětí.

Časová náročnost: cca 30 min (záda, šíje) / cca 60 min (celé tělo)
Cena: 300,- Kč / 600,- Kč

Osvěžující kávová procedura

Popis masáže: Jemný kávový peeling šetrně odstraní odumřelé buňky vaší pokožky. Kávová masáž stimuluje myšlení a dobrou náladu. Zároveň bohatě zásobuje buňky na povrchu těla. Aktivující kombinace voňavých látek vtíraná do kůže harmonizuje organismus po celý den. Nedoporučuji proceduru na večer.

Časová náročnost: cca 45 min (záda, šíje) / cca 60 min (celé tělo)
Cena: 450,- Kč / 590,- Kč

Podzimní vanilkové snění

Popis masáže: Procedura zahrnuje očištění pokožky těla, vanilkový peeling a následuje masáž vanilkovým olejem.

Časová náročnost: cca 30 min (záda, šíje) / cca 60 min (celé tělo)
Cena: 300,- Kč / 590,- Kč

Masáže zad a šíje

Popis masáže: Masáž uleví při bolestech krční páteře a bolestech hlavy, napomáhá správnému dýchání a držení těla. Odstraňuje následky velké psychické i fyzické zátěže, je vhodná jako preventivní i léčebný prostředek. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu nebo stresem.

Časová náročnost: od 30 min
Cena: od 300,- Kč

Léčebně relaxační masáž s bahenním zábalem

Popis masáže: Procedura zahrnuje uvolnění plosek nohou, dolních končetin, masáž zad a šíje. Poté záda a šíji prohřejeme teplým bahenním zábalem a jako dárek pro Vás následuje příjemná relaxační masáž hlavy.

Časová náročnost: 50 min
Cena: 550,- Kč

Rituál pěti elementů

Popis masáže: Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho rovinách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo, záda a šíje, nohy ruce a hlava. Element země symbolizuje silná, přesto příjemně harmonizující tlaková masáž přes ručník či pokrývku těla. Element vody symbolizuje masáž olejová, s použitím kvalitního kokosového oleje. Tahy této masáže jsou podobné vlnám na moři. Element vzduchu symbolizuje jemná masáž vlasové části hlavy. Element ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny. Element prostoru symbolizuje klidová závěrečná fáze s působením energie. Tato masáž patří mezi opravdu výjimečné techniky a její účinky jsou obrovské.

Časová náročnost: od 60 min
Cena: od 650,- Kč